Přinášíme světový design k Vám domů.

Jednu z prvních realizací si v České republice pro svůj dům vybral nejslavnější český filmový režisér Jan Hřebejk. Interiér jeho zrekonstruovaného domu ze 70. let v Praze navrhovala slavná česká architektka působící v zahraničí Dagmar Štěpánová, která letos získala za vilu na Costa Rice architektonické ocenění časopisu Architizer cenu A+ Awards. Pojďte se podívat, jak fungují dveře MUTEO v jeho domě.

S Petrem Novaguem jsme vyhráli
Red Dot Design Award

Trendy dnes velí, aby byly dveře zarovnány se stěnou. Zárubně musí být minimalistické nebo ještě lépe zcela skryté pod fasádou. Tento požadavek zdánlivě zvládnout splnit jakékoliv dveře. To ano, ale jen z jedné strany, z té lícové. Běžné dveře jsou totiž obvykle čtyři cm široká deska s klikou. Stěny jsou ale většinou širší. S běžnými dveřmi tak dokonalý designový dojem docílíte jen z jedné strany.

Co ale náročný klient, který takový kompromis dělat nechce? Pro právě takového klienta jsou určeny dveře MUTEO z edice SAPELI Unlimited, který navrhl špičkový český průmyslový designér Petr Novague a získal za ně celou řadu prestižních ocenění včetně toho nejhodnotnějšího Red Dot Award. Jeho dveře MUTEO totiž nejsou jen obyčejnou deskou. Mají unikátní profil ve tvaru písmene Z a dokážou tak navazovat na stěny v obou místnostech současně, a to jak v tvarové linii, tak třeba materiálové.

Naše dveře mají mnoho podob.

Nezávazně si je předobjednejte a domluvíme se na společném setkání, kde sladíme veškeré detaily.

celkem
Kolik dveří MUTEO si chcete předobjednat?
- 1 +
50 000 Kč

Jak Vás můžeme kontaktovat?


Showroom
SAPELI Unlimited

Dveře MUTEO
jsou vystaveny
v našem showroomu.

Budova Butterfly
Pernerova 691/42
Praha Karlín

(+420) 734 796 311
info@sapeli-unlimited.com
SAPELI Unlimited s.r.o.
Pávovská 3104 / 15a
586 01 Jihlava
Po-pá od 9:00 do 17:00
Případně dle dohody